067-644-44-43 095-224-57-97
work termodom пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00
location termodom Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
location termodom Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4

Через стіни будинків і квартир втрачається величезна кількість тепла – більше йде тільки через дах і вентиляцію. Щоб уникнути тепловтрат і підтримувати комфортну температуру будинку, ви можете купити фасадні термопанелі на нашому сайті. Крім економії на опаленні, їх гідність в простоті монтажу і готової стильної обробці.

Цена термопанели

Ціна термопанелі залежить від типу фасадної плитки (клінкер, керамограніт) та товщини утеплювача:

Що уявляють собою наші фасадні термопанелі?


Основа панелей «Термодом» – ізоляційний шар з пінопласту, який вже має кріплення і не вимагає додаткового облицьовування. Поверх заготовки термопанелі наклеєна глиняна клінкерна плитка, керамограніт, вапняк або гідропрессованний ракушняк. Така обробка набагато довговічніше і виглядає благородніше «шуби», «короїд», «мокрого фасаду», мармурової крихти або покриття з бетону. Утеплення стін будинку фасадними термопанелями забезпечує тепло всередині житла і імітацію ідеальної цегляної або кам’яної кладки зовні.

Щоб запевнити вас в якості, розповімо трохи докладніше про матеріали, які використовуються у створенні утеплення від «Термодом».

У чому переваги фасадних термопанелей від «Термодом»?

Утеплення стін будинку фасадними термопанелями

Ви можете як придбати і самостійно змонтувати панелі, так і замовити монтаж під ключ у наших фахівців – в цьому додаткова перевага. Хоча процес укладання плит значно спрощений, так як не потрібна особлива підготовка фасаду, швидше і якісніше з ним впораються професіонали.

Ми працюємо по всій країні: від Харкова і Маріуполя до Луцька і Львова.

Наша компанія утеплила більш 1000 будинків у різних містах України, а це сотні задоволених клієнтів, які готові рекомендувати нас. І це головний показник нашого рівня.

Керамограніт. Бренд: Brick Style. Плитка: Baker Street Бежевий

Клінкер. Бренд: CERRAD. Плитка: Cerrad Piaskowa (пісочна) і Cerrad Wisniowa (вишнева глазур)

ЛОФТ. Бренд: CERRAD. Плитка: Cerrad Loft Masala

Клінкер. Бренд: PARADYZ. Плитка: Natural Brown і Cloud Brown

Якщо ваш будинок або квартира потребує утеплення, ми допоможемо вам підібрати фасадні термопанелі оптимальної товщини і дизайну. А також виконаємо утеплення в найкоротший термін, щоб Вам не були страшні ніякі холоди.

Важливі властивості термопанелей

Залишилися питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом