Дніпро
Дніпро
Київ
+38067-644-44-43 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
+38050-461-27-38 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4
Власна технологія
Сертифікована продукція
Виробник термопанелей
№1 в Україні

Купити фасадні термопанелі з клінкерною плиткою для утеплення фасадів

Днепр. Подгороднее. Термопанель Термодом с керамогранитной фасадной плиткой бейкер стрит бежевый 12

Через стіни будинків і квартир втрачається величезна кількість тепла – більше йде тільки через дах та вентиляцію. Щоб уникнути тепловтрат та підтримувати комфортну температуру будинку, ви можете купити фасадні термопанелі на нашому сайті. Завдяки широкій дилерській мережі купити клінкерні термопанелі для фасаду “Термодом” з доставкою за ціною виробника ви можете у будь-якому регіоні України: Одеса, Харків, Суми, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Кіровоград, Полтава, Рівне, Луцьк. Доставка та монтаж здійснюється як до обласних центрів, так і до будь-яких населених пунктів областей та районів. Також компанія “ТЕРМОДОМ” постачає свою продукцію за кордон.

Давайте розглянемо, які є термопанелі для утеплення, їх переваги, особливості та вартість.

Зміст

 1. Ціна термопанелей
 2. Фасадні термопанелі
 3. Переваги термопанелей
 4. Клінкерні термопанелі
 5. Переваги клінкерних термопанелей
 6. Види клінкерних термопанелей
 7. Вартість клінкерних термопанелей
 8. Керамогранітні термопанелі
 9. Основні переваги керамогранітних термопанелей
 10. Що уявляють собою фасадні термопанелі “ТЕРМОДОМ?
 11. У чому переваги фасадних термопанелей від «Термодом»?
 12. Утеплення стін будинку фасадними термопанелями “ТЕРМОДОМ”Ціна термопанелей

Ціна термопанелі залежить від типу фасадної плитки (клінкер, керамограніт) та товщини утеплювача:

 • 50 мм – від 850 грн/кв.м
 • 60 мм – від 915 грн/кв.м
 • 80 мм – від 980 грн/кв.м
 • 100 мм – від 1060 грн/кв.м

Крім економії на опаленні, гідність клінкерних фасадних термопанелей “ТЕРМОДОМ” у простоті монтажу та готовому стильному оздобленні.

Вибираючи керамогранітні, клінкерні або інші види термопанелей, важливо враховувати не лише їхню ціну, а й технічні характеристики, вимоги до монтажу та умови експлуатації. Придбання термопанелей безпосередньо у виробника дозволяє суттєво заощадити.
Фасадні термопанелі

Утеплення фасаду будинку – важливе завдання для забезпечення комфортного мікроклімату та енергоефективності будівлі. Одним із популярних рішень на сьогоднішній день є термопанелі фасадні. Ці сучасні матеріали є конструкцією, що складається із зовнішнього декоративного шару та шару утеплювача, що дозволяє одночасно вирішити проблему теплоізоляції та надати будівлі естетичний зовнішній вигляд.
Переваги термопанелей

 • Енергоефективність
 • Простота монтажу
 • Довговічність
 • Естетичність

На ринку представлений великий вибір термопанелей для обшивки будинку та утеплення фасадів, включаючи варіанти з цементно-стружковою плитою, дерев’яною обшивкою та ін.
Клінкерні термопанелі

Сучасні технології дозволяють поєднувати функціональність та естетику при утепленні фасадів будівель. Одним із найбільш затребуваних матеріалів, що відповідають високим вимогам до теплоізоляції та декоративним властивостям, є клінкерні термопанелі. Ці панелі є конструкцією з високоміцної клінкерної плитки і ефективного утеплювача.
Переваги клінкерних термопанелей

 1. Довговічність: Клінкерна плитка відрізняється винятковою міцністю та стійкістю до атмосферних впливів, що забезпечує термопанелям тривалий термін служби.
 2. Естетичність: Широка кольорова гама та фактура клінкерної плитки дозволяють створювати привабливі та стильні фасади.
 3. Енергоефективність: Утеплювач у складі клінкерних термопанелей знижує тепловтрати будівлі, суттєво заощаджуючи кошти на опаленні.
 4. Простий монтаж: Клінкерні панелі для фасаду легко та швидко монтуються, що скорочує терміни та витрати на утеплення.Види клінкерних термопанелей

На ринку представлений широкий асортимент клінкерних термопанелей, що розрізняються за матеріалом та товщиною утеплювача, а також за типом клінкерної плитки. Ось деякі з найбільш популярних варіантів:

 1. Термопанелі з гладкою клінкерною плиткою: Ідеальний варіант для створення строгого та лаконічного фасаду.
 2. Термопанелі з фактурною клінкерною плиткою: Різноманітні текстури, що імітують камінь, дерево або інші матеріали, надають фасаду неповторного вигляду.
 3. Термопанелі з глазурованою клінкерною плиткою: Глянцева або матова глазурь забезпечує ефектний зовнішній вигляд та додатковий захист від забруднень.

Клінкер. Бренд: CERRAD. Плитка: Cerrad Piaskowa (пісочна) і Cerrad Wisniowa (вишнева глазур)

ЛОФТ. Бренд: CERRAD. Плитка: Cerrad Loft Masala

Клінкер. Бренд: PARADYZ. Плитка: Natural Brown і Cloud Brown
Вартість клінкерних термопанелей

Ціна клінкерних термопанелей може змінюватись в залежності від виробника, типу клінкерної плитки, товщини утеплювача та інших характеристик. При виборі клінкерних термопанелей важливо враховувати не тільки їхню ціну, але й технічні параметри, такі як товщина утеплювача, клас горючості та характеристики міцності. Вартість клінкерних термопанелей “Термодом” – від 830 грн за квадратний метр.

Клінкерні термопанелі – це надійне та довговічне рішення для утеплення та облицювання фасадів будівель будь-якого призначення. Їхні високі експлуатаційні властивості, естетичний вигляд та широкий вибір кольорів та фактур дозволяють створювати привабливі та енергоефективні фасади, які прослужать довгі роки.

Асортимент клінкерних термопанелей включає гладку, фактурну та глазуровану плитку.
Керамогранітні термопанелі

Керамогранітні термопанелі – ще один варіант довговічного та привабливого матеріалу для зовнішнього оздоблення та утеплення фасадів будівель. Їх лицьовий шар виконаний з керамогранітної плитки, стійкої до перепадів температур, механічних пошкоджень та атмосферних впливів.

Керамограніт. Бренд: Brick Style. Плитка: Baker Street Бежевий
Основні переваги керамогранітних термопанелей

 • Висока міцність та зносостійкість
 • Морозостійкість
 • Широка палітра кольорів та фактур
 • Простий доглядЩо уявляють собою наші фасадні термопанелі “ТЕРМОДОМ”?

Основа панелей «Термодом» – ізоляційний шар з пінопласту, який вже має кріплення і не вимагає додаткового облицьовування. Поверх заготовки термопанелі наклеєна глиняна клінкерна плитка, керамограніт, вапняк або гідропрессованний ракушняк. Така обробка набагато довговічніше і виглядає благородніше «шуби», «короїд», «мокрого фасаду», мармурової крихти або покриття з бетону. Утеплення стін будинку фасадними термопанелями забезпечує тепло всередині житла і імітацію ідеальної цегляної або кам’яної кладки зовні.

Щоб запевнити вас в якості, розповімо трохи докладніше про матеріали, які використовуються у створенні утеплення від «Термодом».

 • Виробники термопанелей зазвичай закуповують пінопласт в листах, ми ж виготовляємо цей ізоляційний матеріал на власному виробництві. Пресформи сконструйовані спеціально під розмір плитки, тому геометрія пенопластовой основи в точності збігається з контурами клінкеру. Завдяки цьому панелі при монтажі збираються як пазл: місця стиків залишаються непомітними, і створюється враження, що перед вами ідеальна цегляна або кам’яна стіна.
 • Фасадну плитку для обробки нам поставляють передові європейські виробники: польські бренди Cerrad і Paradyz, а також українська торгова марка «Брікстайл». У нас ви можете вибрати з найширшого асортименту фасадних термопанелей. Тільки в одному каталозі Cerrad близько 80 варіантів глазурованої і неглазурованої плитки різного кольору і фактури.У чому переваги фасадних термопанелей від «Термодом»?

 • До ваших послуг термопанелі з самим вигідним співвідношенням ціни / якості в Україні. А також повний асортимент обробної плитки з кераміки і керамограніта від визнаних в Європі брендів.
 • Перед покупкою замовник може безкоштовно отримати зразки нашої продукції і ознайомитися з нею, щоб переконатися в її добротності. Замовте зразки термопанелей “Термодом” і порівняйте їх з продукцією конкурентів – ми впевнені, що ви оціните наш товар.
 • У нас є міжнародні сертифікати якості, а також сертифікати відповідності нормам, видані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Наші стінові термопанелі з покриттям з облицювальної плитки схвалені «ПРОМСТАНДАРТ».
 • Компанія «Термодом» з 2005 року працює за німецькою технологією створення фасадних термопанелей, надійно захищають стіни від витоку тепла і непомітних під обробкою. Ми контролюємо якість на всіх етапах виробництва і монтажу утеплення.
 • Наша продукція конкурентна не тільки на українському ринку, але і за кордоном. Під замовлення ми відправляємо свої вироби за кордон. Нашими термопанелями користуються приватні особи і торгові представники в Ризі.Утеплення стін будинку фасадними термопанелями “ТЕРМОДОМ”

Ви можете як придбати і самостійно змонтувати панелі, так і замовити монтаж під ключ у наших фахівців – в цьому додаткова перевага. Хоча процес укладання плит значно спрощений, так як не потрібна особлива підготовка фасаду, швидше і якісніше з ним впораються професіонали.

Ми працюємо по всій країні: ви можете купити термопанелі в Харкові, Одесі, Львові та інших містах України. Ми також доставляємо свою продукцію до Європи, Америки, Азії.

Наша компанія утеплила більш 1000 будинків у різних містах України, а це сотні задоволених клієнтів, які готові рекомендувати нас. І це головний показник нашого рівня.

Якщо ваш будинок або квартира потребує утеплення, ми допоможемо вам підібрати фасадні термопанелі оптимальної товщини і дизайну. А також виконаємо утеплення в найкоротший термін, щоб Вам не були страшні ніякі холоди.

Важливі властивості термопанелей

Є питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом