Дніпро
Дніпро
Київ
+38067-644-44-43 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
+38050-461-27-38 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4
Власна технологія
Сертифікована продукція
Виробник термопанелей
№1 в Україні

Сертифікати компанії

Компанія «ТЕРМОДОМ» випускає самий великий асортимент сертифікованих фасадних термопанелей в Україні і успішно експортує їх в Європу. Тому в своїй роботі ми орієнтуємося на європейські стандарти якості, користуємося німецьким обладнанням і технологією виробництва, а також замовляємо кращу обробку з країн-партнерів. Сертифікати компанії, підтверджують, що наша продукція не тільки заслужила визнання споживачів, але і пройшла всі необхідні експертні перевірки в Україні і за кордоном.

Які сертифікати компанії зібрані на цій сторінці

Якісний утеплювач повинен мати протоколи випробувань, а також сертифікати відповідності нормам. Ці документи є гарантією того, що він буде надійно оберігати стіни і експлуатуватися заявлений термін. А так як компанія «ТЕРМОДОМ» працює на європейський ринок, ми отримали європейський сертифікат на нашу продукцію – пінополістирольні термопанелі. Більш того, є сертифікати якості як на готовий виріб, так і на всі компоненти, які використовуються в його виробництві, включаючи клінкерну і керамогранитную фасадну плитку.

На утеплювач

Тут ви можете ознайомитися з сертифікатами, які видані компанії «Польським Центром Досліджень і Сертифікації». Вони підтверджують, що наші пінополістирольні панелі відповідають європейським стандартом продуктів для теплоізоляції будівель.

Блоки різної товщини були протестовані на стійкість до заморожування-відтавання: оцінювалося вбирання вологи термопанеллю після кількох сотень таких циклів. Також матеріал успішно пройшов перевірку на зміни в матеріалі під тиском, на термостійкість і теплопровідність. Все це показує, що через десятки зим фасадні панелі «ТЕРМОДОМ» будуть продовжувати захищати стіни від витоків тепла.

На декор

На сторінці розміщені сертифікати відповідності європейським нормам керамічної плитки Paradyz і керамограніта Cerrad, яка використовується компанією при виробництві. А також сертифікати відповідності українським технічним умовам як польського фасадного декору, так і білоруської оздоблювальної цегли.

На готові термопанелі

Головний сертифікат компанії і ліцензія видані на «термопанелі з термодюбелями і декоративним захисним покриттям з облицювальної фасадної плитки» української державної системою УкрСЕПРО. Вони підтверджує, що утеплення від «ТЕРМОДІМ» відповідає законодавчим вимогам до якості і безпеки, а також внесено до реєстру сертифікованої продукції на території України. Для отримання документів термопанелі пройшли випробування, протокол яких також можна переглянути.

Крім того, на сторінці розміщуватимуться нові сертифікати компанії, включаючи ті, якими ми нагороджені за участь в будівельних виставках.

Продукція «ТЕРМОДОМ»: утеплення за європейськими стандартами і адекватними цінами

Компанія «ТЕРМОДОМ» не просто орієнтована на поставки в Європу. Ми працюємо за європейськими стандартами на внутрішньому ринку України і однаково серйозно дбаємо про якість термопанелей як на експорт, так і для українських споживачів. При цьому наша місія – зробити якісне комплексне утеплення доступним для громадян нашої країни, тому ми встановлюємо адекватні для українського ринку ціни. Для нас важливо надавати продукцію, яка задовольнить потреби клієнтів і конкурентоспроможна на ринку Європи. І про це яскраво свідчать не тільки сертифікати компанії, а й понад 1000 будівель від Харкова до Риги, утеплені нашими фірмовими фасадними термопанелями.

Є питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом