Дніпро
Дніпро
Київ
+38067-644-44-43 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
+38050-461-27-38 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4
Власна технологія
Сертифікована продукція
Виробник термопанелей
№1 в Україні

Захист стін будинку від зовнішнього впливу

Термопанелі добрі не тільки для збереження тепла: цей додатковий шар надійно оберігає стіни від руйнівного впливу природних явищ, а також охороняє їх від розведення мікроорганізмів. Розберемо трохи докладніше, як термопанелі захищають стіни, і чим вони якісно відрізняються від інших видів утеплювачів.

Як термопанелі захищають стіни будинку

  • Пінопласт основа практично не пропускає вологу, тому стін не страшні опади, і, як наслідок, грибок.
  • Як утеплювач, пінополістирол не тільки не випускає домашнє тепло, але і не дає вуличного холоду пробратися до стіни. Теплоізоляція і вологостійкість термопанелей не дозволять стінам промерзати і відтавати все з тим же освітою цвілі. Це захистить здоров’я господарів будинку або квартири, а також убезпечить конструкцію від руйнування.
  • Клінкерна плитка, в свою чергу, захищає пенополистирольную плиту від палючого сонця, вологи і механічних впливів. Глині, керамограниту і вапняку-черепашнику, з яких виконана обробка, не страшні ніякі сили природи.

В результаті вологостійкий і теплоізолюючий шар в поєднанні з міцними природними матеріалами утворює найякіснішу захист для стін.

Захисні властивості матеріалів, з яких виготовляється фасадна плитка

Основні матеріали, з яких виготовляють фасадну плитку для термопанелей – клінкер і керамограніт. Варто відзначити, що термопанелі з керамогранитной плиткою на ринку утеплення будинків, виробляє тільки компанія “Термодом”

Клінкер

Клінкер за своїми захисними властивостями дуже схожий з керамогранітом. Має різноманітну поверхню: вона буває необробленої, шорсткою або глазурованою. Для стінового (фасадного) клінкеру важливими є такі захисні властивості:

  • Водопоглинання. Після виготовлення плитка має вологостійкість за рахунок мелкопористой структури.
  • Долговечность. Это свойство определяется морозостойкостью. Структура делает плитку устойчивой к морозам. Клинкерная плитка может выдержать до 300 циклов замораживания и размораживания.
  • Щільність. Качество стенового клинкера не меньше 1,9 кг/дм3.
  • Стойкость к химическому воздействию. Это свойство определяется лугостійкісттю(75-80%) і кислотостійкісттю (более 97,5%).
  • Теплопровідність. Становить 0.9-1,2 Вт.
  • Щільна структура. Дозволяє витримати механічні пошкодження. Клінкер не вигоряє на сонці, він стійкий до ультрафіолетових променів.

На поверхні клінкерної плитки не виступають висоли, не утворюються грибки і цвіль.

На видео показано новое производство керамических плит в Польше

Керамограніт

В результаті пресування під високим тиском, керамограніт отримує ряд наступних властивостей:

  • Висока твердість;
  • Щільність. У матеріалі відсутні порожнечі. За рахунок цього вага цих фасадних плиток більша, ніж у кераміки (клінкеру);
  • Стійкість до дії абразивних часток;
  • Зносостійкість;
  • Хімічна інертність. Стійкість до хімічних реагентів, За плиткою можна доглядати за допомогою будь-яких чистячих засобів;
  • Збереження зовнішнього вигляду упродовж десятків років;
  • Відсутність водопоглинання. На відміну від кераміки, цей керамогранит не вбирає вологу;
  • Висока стійкість до перепадів температур;
  • Керамогранитная фасадна плитка не руйнується і не замерзає. Термопанели з керамогранитной фасадною плиткою чудово підходять для утеплення в північних регіонах.

За зовнішнім виглядом керамограніт нагадує кераміку, натуральний мармур, камінь. Відрізнити від природного матеріалу його практично неможливо.

Особливо слід відзначити, що компанія “ТЕРМОДОМ” – єдина на ринку України виробляє термопанелі з керамогранітних плитки. Постачальником плитки для компанії є вітчизняна компанія “Golden Tile” – лідер на ринку по виробництву керамогранитной плитки.

Як інші утеплювачі захищають фасад

ППС

Сам по собі вспененный полістирол схильний до руйнування під впливом ультрафіолету. Послаблення зв’язків між гранулами веде до того, що матеріал стає менш стійким до вологи, на відкритих ділянках може з’явитися пліснява, якій недалеко і до стін. У зв’язку з цим пінополістирол надійно захищає стіни тільки тоді, коли він сам покритий захисним шаром.

Це може бути обштукатурювання, обклеювання облицювальною плиткою або навішування сайдинга. Усі три варіанти широко використовуються, але штукатурка з часом може тріскатися, а найбільш поширений вініловий сайдинг – досить крихкий матеріал, слабо стійкий до механічних дій.

ЕППС

Екструдований пінополістирол ідеально підходить для захисту фундаменту. Застосування матеріалу для облицювання фасаду також можливо, проте при недостатній вентилируемости житла ЭППС захистить стіни ззовні, але зіпсує їх зсередини. Непаропроникний утеплювач приведе до накопичення конденсату і супутніх проблем, що викликаються вогкістю.

Оскільки ЭППС має високу щільність (від 50 щільності і вище), він погано взаємодіє з клейовими сумішами – акрил, поліуретан, клеївши на цементній основі. Як наслідок, фасади з екструдованого пінополістиролу недовговічні, служать не більше 5 років і схильні до таких явищ, як здуття, відшарування і осипання обробки.

Мінеральна і кам’яна вата

Деякі види кам’яної вати визнані негорючими, тому правильно підібраний волокнистий утеплювач здатний захистити стіни навіть від поширення вогню. Але, що стосується зовнішніх дій, мінеральна вата сама досить сильно боїться вогкості і опадів, і вимагає серйознішого захисту при монтажі, ніж пінопласт.

Якщо в мінеральну вату проникатиме вогкість, вона сама стане джерелом небезпеки для стін. Волога конденсуватиметься і затримуватиметься у волокнах, в них з’являтиметься “живність”, що плавно перетікає на конструкції.

Качественно защитят стену только плотные плиты базальтовой ваты с проложенным паробарьером и отделкой, но и они со временем могут ухудшать свои свойства под натиском влажности.

Пенополиуретан

ППУ розпилюється на фасади суцільним килимом і щільно прилипає до поверхні – за рахунок цього матеріал добре захищає стіни від зовнішніх дій. Але тільки у тому випадку, якщо йдеться про закрытоячеистом пенополиуретане: якщо ж це открытоячеистый ППУ, він вбирає вологу і тому сам потребує додаткового гідрозахисту. У будь-якому разі, пенополиуретан, як і пінопласт, вимагає додаткової обробки для захисту від сонця, але при цьому стоїть в рази дорожче.

Гідність матеріалу – рівномірне напилення – може обернутися недоліком, якщо не дотримувалися умови монтажу, то доведеться демонтувати піну.
При нагріванні пенополиуретан виділяє фенол – украй небезпечну для здоров’я речовину. Тому він не може вважатися екологічно чистим матеріалом.

Будемо гранично чесні: при недотриманні технології будь-який утеплювач, включаючи клінкерні термопанели, може погано захищати стіни від зовнішньої дії.

Проте, в порівнянні з іншими видами теплоізоляції, термопанели несуть менше всього ризиків і пропонують найбільш простий і ефективний захист вашого житла.

Защита стен дома от внешнего воздействия термопанели термодом
Є питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом