067-644-44-43 095-224-57-97
work termodom пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00
location termodom Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
location termodom Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4

Висока якість і довговічність термопанелей

Кожен господар будинку чекає, що утеплення прослужить довгі роки, аби окупити вкладені в нього кошти. І термопанелі компанії «Термодом» показують чудовий приклад довговічності: розрахунковий термін експлуатації нашої системи теплого фасаду без проведення ремонтних робіт становить 50 років. При цьому на продукцію надається гарантія на термін в 25 років, а на клінкерну плитку – 50 років.

Про якість термопанелей

Ми не боїмося брати на себе такі тривалі гарантійні зобов’язання, тому що повністю контролюємо процес виробництва термопанелей.

На відео, опублікованих на нашому ютуб-каналі , ви можете особисто переконатися в міцності кріплення клінкерної плитки, а також оцінити тест на горіння. Як і заявлено в наших документах, термопанелі можуть лише плавитися при контакті з вогнем, але не підтримують горіння і відносяться до самозатухаючим. А в розділі сертифікатів можна ознайомитися з офіційними протоколами досліджень і документами про відповідність стандартам і нормам.

Все це забезпечує зменшення тепловтрат до 70% і тривалий термін експлуатації, підтверджений гарантією.

Порівняння з якістю і довговічністю інших утеплювачів

Висока якість і довговічність термопанелей термодом термін служби утеплювачів порівняння

ППС має умовно визначений термін експлуатації в якості утеплювача в районі 100 років. Це можливо, якщо грамотно захистити його від ультрафіолету і механічного впливу. Але термін служби основний альтернативи термопанелей з ППС – «мокрого фасаду» – за словами фахівців, становить до 25 років. При цьому його багаторазово зменшують неправильно підібрані за якістю і сумісності матеріали, порушення технології монтажу, час виконання робіт, а також різкі коливання температур і вологості. І все через менш довговічною обробки.

ЭППС также может эксплуатироваться десятилетиями, однако защитная отделка в виде штукатурных смесей рассчитана на 10-25 лет использования. Более того, из-за свойств материала и неправильного монтажа такие фасады порой вздуваются и отслаиваются на второй год после работ по утеплению.

Мінеральна вата в теорії може прослужити 35 років, однак на практиці на стінах, розкритих через десяток років, виявляється труха. Штучні волокнисті утеплювачі приходять в непридатність швидше, ніж пінополістирол, і у вологих умовах можуть вимагати заміни вже через кілька років.

Пінополіуретан, в ідеальних умовах також може простояти півстоліття. Однак, тести на прискорене старіння показують близько 20 років експлуатації, а при поганій захищеності матеріалу термін зменшується ще удвічі.

Виходить, що абсолютно всі утеплювачі мають невеликий термін експлуатації при недостатньому захисті від зовнішніх проявів. А у термопанелей справу з захистом йде найкраще, адже утеплювач покритий клінкерною плиткою.

Залишилися питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом