Термопанелі зберігають до 70% «втікаючого» тепла, майже вполовину зменшують витрати на опалення і стильно декорує будинок. Але це не єдині переваги нашої продукції. Утеплення стін фасадними термопанелями з клінкерною плиткою набагато вигідніше і простіше, ніж утеплення звичайним пінополістиролом. Ви можете замовити у нас монтаж під ключ, або купити термопанелі і встановити їх самостійно. Для цього розповімо вам докладніше про особливості та порядок монтажу термопанелей.
Чим відрізняється установка наших термопанелей
Як роблять по-старому: купують голий пінопласт, закріплюють листи на стіну і виконують обробку. Спершу це суміш, що вирівнює поверхню, а потім декоративна штукатурна суміш, яка часто наноситься у вигляді «шуби» або «короїд». Але у традиційного способу є недоліки: це складний і довготривалий процес, що вимагає рук фахівця для якісного фінішу. Та й покриття виходить не самим довговічним і стійким до погодних умов: з часом обробка тріскається і вицвітає.
Більш сучасний спосіб монтажу термопанелей, який використовує компанія «Термодім», дає вам ряд переваг:
- ізоляційні термопанелі мають чітку форму і складаються як пазл, а також продаються з вбудованими дюбелями-парасольками, що спрощує процес монтажу;
- на заготовку термопанелі вже наклеєний клінкер – з чистової обробки потрібно виконати тільки затірку швів між плиткою;
- завдяки цим особливостям господар будинку може виконати весь процес монтажу термопанелей самостійно;
- панелі встановлюють в будь-яку погоду і на будь-які поверхні, включаючи бетон, вапняк і дерево, а також старі та слабкі стіни;
- в результаті ви отримуєте тепло в будинку плюс рівну «цегляну кладку» бажаного вами кольору і дизайну – вона довговічна і стійка до будь-яких опадів і температур.
Простота монтажу наших декоративних термопанелей і результат роботи перевершують всі можливі способи утеплення стін, які представлені на ринку.
Етапи монтажу фасадних термопанелей. Особливості
Етап # 1: Розмітка
За допомогою рівня відзначають лінію горизонту по периметру будівлі. Стіна може бути завалена вперед або назад, тому тут же потрібно перевірити діагоналі і усунути розбіжності. Це можна зробити за допомогою прокладки з жорсткого вологостійкого матеріалу. Для більшої точності роботи в кінці розмітки встановлюють вертикальні маяки.
Етап # 2: Цокольний профіль та монтаж термопанелей
По периметру цоколя трохи вище землі монтується профіль, і вздовж нього зліва направо починають кріпитися термопанелі. При цьому всі шви між термопанелями потрібно задути монтажною піною. Те ж саме проробляється при монтажі термопанелей в наступних рядах. Коли готовий нижній ряд, просвіт між цокольним профілем і стіною також буде потрібно заповнити піною, щоб там не гуляв повітря.
Етап # 3: Затирка швів
Після завершення монтажу термопанелей можна відразу приступати до фінішної обробки – затирання швів морозостійкою сумішшю для фасадних робіт. На відміну від попередніх етапів, це єдиний етап, який вимагає плюсової температури. Тому, якщо на вулиці мінус, з затіркою варто почекати до потепління.
У чому вигода для покупця
Наша компанія використовує клінкерну плитку європейських брендів з глини (клінкер), керамограніта і вапняку, а також власний пінопласт 35 щільності з добавками для захисту від гризунів. При цьому ціна термопанелей залишається на рівні цін конкурентів, які виробляють утеплення з екструдованого пінополістиролу з більш слабкими ізоляційними і експлуатаційними властивостями.
Якісне утеплення від компанії «Термодом» прослужить вам ефективніше і довше. Тому, вирішите ви самостійно утеплювати стіни або замовити монтаж термопанелей у наших фахівців, ви економите.
Наша команда допоможе вибрати дизайн термопанелей, який задовольнить ваш смак, проконсультує про тонкощі монтажу термопанелей або за вашим бажанням встановить утеплення в найкоротший термін.
Звертайтеся в «Термодом», щоб ваш будинок або квартира стали ще тепліше і затишніше!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом