Дніпро
Дніпро
Київ
+38067-644-44-43 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
+38050-461-27-38 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4
Власна технологія
Сертифікована продукція
Виробник термопанелей
№1 в Україні

Про компанію

Регіональний менеджер компанії “ТЕРМОДОМ” (Україна). Центральний офіс, м Дніпро

Менеджер з продажу

Начальник цеху з виробництва термопанелей

Наша історія почалася зовсім ні з бізнесу, а з простого бажання зробити комфортним, теплим і красивим власне житло. У далекому 2005 році я шукав якісне утеплення для свого будинку, але в Україні відповідного рішення не було – довелося замовляти з-за кордону.

Тоді виникла ідея зробити якісний утеплювач доступним в нашій країні. І вже в 2005 році з’явилася компанія «Термодом», яка почала виробляти фасадні термопанелі з клінкерною плиткою за європейськими стандартами і технологіями. Ніяких компромісів: тільки німецьке обладнання та сировину високої якості.

Порівнявши різні види утеплювача, ми зрозуміли, що немає нічого ефективнішого полістиролу. І тепер ми єдині в Україні, хто не закуповує матеріал, а виробляє заготовки термопанелей з пінопласту 35 щільності. Ми відповідаємо за їх якість, захищаємо від комах і гризунів і робимо їх чітко придатними під розміри декоративної фасадної плитки. А саму плитку замовляємо на європейських заводах: вона міцна, морозостійка і безпечна для здоров’я, адже випускається з природних матеріалів-глини, вапняку-черепашнику і керамограніта.

Але одного якості термопанелі недостатньо, щоб вона ефективно зберігала тепло, – багато що залежить від монтажу. Тому ми зібрали кращих фахівців з монтажу, і з тих пір утеплили більше 1000 будинків, котеджів і дач по всій Україні. За ці 14 років компанія «Термодом» завоювала репутацію надійного партнера та якісного виробника. Наша фірма – абсолютний лідер серед українських компаній з виготовлення фасадних термопанелей європейського стандарту. Це підтверджують відгуки вдячних клієнтів і експертів, а також сертифікати якості.

Наші фахівці доставляють і виробляють монтаж термопанелей по всій Україні, а також проводять інструктажі для замовників, які хочуть зробити це самостійно. Сьогодні компанія «Термодом» пропонує найширший вибір фасадних термопанелей та постійно розширює свій асортимент.

Є питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом