Дніпро
Дніпро
Київ
+38067-644-44-43 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
+38050-461-27-38 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4
Власна технологія
Сертифікована продукція
Виробник термопанелей
№1 в Україні

Високоефективна теплоізоляція термопанелей

Завдяки своїм особливостям, термопанелі прекрасно зберігають тепло в будинку. Розглянемо, які саме характеристики нашого продукту скоротять ваші рахунки на опалення, і чому теплоізоляція термопанелей краще властивостей інших матеріалів.

Теплі секрети термопанелей

  1. В якості основи ми використовуємо пінопласт, а у нього дуже низький коефіцієнт теплопровідності: 0,035-0,041 Вт / м * К. Цей показник говорить про те, скільки тепла випаровується через метр матеріалу за одиницю часу, і чим він менше, тим краще. Для порівняння, теплопровідність стін з різних матеріалів у багато разів вище: від десятих часток Вт/м*К для цегли до 2 Вт/м*К для залізобетону. На практиці це означає, що термопанель зупинить вихід через стіну величезної кількості тепла: шар ППС товщиною 6 см рівноцінний за своїми властивостями теплоізоляції 12,5 см мінеральної вати, 34 см дерева або метру цегляної кладки.
  2. Наші заготовки мають строго певну форму і щільно входять один в одного, як конструктор. Це не тільки дозволяє створити естетичний фасад з рівною цегляною кладкою на фініші: місця стиків – це місця появи містків холоду і тепловтрат. Хоча площа стиків збільшується, завдяки ідеальному прилягання листів мінімізується витік дорогоцінного тепла.
  3. Клінкерна плитка надійно захищає шар пінопласту від руйнування, а отже і втрати теплоізоляційних властивостей.

Порівняння теплоізоляції термопанелей з іншими утеплювачами

Якщо порівнювати коефіцієнти теплопровідності, все альтернативи утеплення хороші:

  • ЕППС пропускає всього 0.035-0.039 Вт/м*К тепла;
  • мінеральна вата різного типу – 0.035-0.042 Вт/м*К;
  • пінополіуретан і того менше – 0.028 Вт/м*К.
Високоефективна теплоізоляція термопанелей термодом
таблиця теплопровідності утеплювачів

Але показники теплоізоляції кожного матеріалу можуть сильно залежати від умов експлуатації. Крім того, теплопровідність можна розглядати у відриві від інших характеристик утеплювача.

пінополіуретан

Закритопористий ППУ – кращий утеплювач за показниками теплоізоляції, до того ж його можна напилити на будь-яку поверхню. По вологостійкості і паропроникності який можна порівняти з пінопластом, і також руйнується під впливом прямих сонячних променів.

Але через нерівності одержуваної кірки пінополіуретан складніше захистити обробкою, і тому його частіше використовують всередині будівель (покрівля), ніж зовні. Через щільний зчеплення зі стіною і безшовних до нього виникають питання по паропроникності і пожежної безпеки – горіти ППУ не буде, але буде тліти, виділяючи небезпечні речовини. З цієї ж причини, його проблематично демонтувати, і, на довершення, пінополіуретан коштує в кілька разів дорожче.

Екструдований пінополістирол

Листи ЕППС також мають трохи нижчим коефіцієнтом теплопровідності, ніж ППС. Завдяки своїй структурі і гідрофобності, екструдований пінополістирол чудово працює як утеплювач в місцях, схильних до підвищеної вологості і тиску. Наприклад, їм утеплюють фундамент.

Однак, використовувати його для теплоізоляції фасадів фахівці не радять. При відсутності якісної вентиляції, нульова паропроникність матеріалу сприятиме підвищеної вологості в приміщенні з усіма витікаючими з цього наслідками. Крім того, ЕППС гірше дружить з оздоблювальними матеріалами, тому частіше спостерігається явище відшарованому фасаду. Як це відбувається, ви можете подивитися на відео , на нашому ютуб-каналі .

Мінеральна і кам’яна вата

Минеральная вата имеет чуть более высокую теплопроводность, чем пенополистирол, но при этом также является хорошим теплоизолятором. Некоторые виды базальтовой ваты относятся к негорючим, поэтому ими утепляют проёмы.

Однако, минеральные ваты достаточно гигроскопичны: со временем набирая влагу, они теряют 30-40% своих теплоизоляционных свойств. Каменная вата плотнее, поэтому лучше сопротивляется сырости и дольше сохраняет свои характеристики теплоизолятора. Но, в любом случае, чтобы вата работала, требуется дополнительная влаго- и пароизоляция. И на второй чаше весов лежит здоровье, ведь микрочастицы волокон строительных ват опасны для дыхания и кожи. Сравнение теплоизоляционных свойств пенополистирола, из которого изготавливается термопанель и миниральной ваты, вы можете посмотреть на видео ниже:

При порівнянні теплоізоляційних характеристик в комплексі з іншими властивостями різних утеплювачів очевидно, що термопанелі – це не тільки високоефективний утеплювач, а й оптимальний вибір з ряду альтернатив.

таблица эффективности теплоизоляции
На рисунке наглядно показана эффективность теплоизоляции пенопластом. Например, при толщине 60 мм пенопласт удерживает тоже количество тепла, что и 125 мм минваты.
Є питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом