067-644-44-43 095-224-57-97
work termodom пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00
location termodom Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
location termodom Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4

Утеплення фасадів: вартість утеплення фасаду – вибираємо найекономніший спосіб

Утеплення стін будинку за ціною може суттєво відрізнятись, залежно від матеріалів та технологій, які обере господар житла. Найчастіше це монтаж пінопласту або мінвати під штукатурку («мокрій фасад»), напилення пінополіуретану під сайдинг або термопанелі з пінопласту з готовим оздобленням з клінкерної плитки. Порівняємо вартість утеплення фасаду на ринку в кожному окремому випадку, включаючи ціни монтажних робіт при утепленні фасадів, ціну утеплювача та ціну декору. І визначимо, який із перерахованих способів — найекономніший.

Утеплення фасаду: Вартість утеплення будинку пінопластом

Вважається, що за дотримання всіх нюансів утеплення, «мокрій фасад» на основі ППС може експлуатуватися 20-30 років. Для цього потрібно грамотно виконати монтаж, дотриматися температурного режиму, використовувати пінопласт високої якості, а також сумісні з ним монтажні та оздоблювальні матеріали. Утеплення будинку пінопластом під ключ, включаючи ціну робіт та матеріалів, по ринку коштує від 750 грн. квадратний метр і вище. Цифра залежить від марки і товщини пінопласту, дорожнечі декору, кількості додаткових матеріалів.

Утеплення фасадів при використанні пінопласту на практиці найчастіше не закінчуються на ціні установки. Через 3-7 років за умов перепадів температур штукатурка тріскається і вицвітає, і потрібно оновлювати ділянки декоративного покриття. У складніших випадках, при недотриманні технології, утеплювач відходить від стін і потребує заміни.

Утеплення будинку: ціна робіт з використанням мінеральної вати

В середньому термін експлуатації популярних ватних утеплювачів заявляється на рівні 30 років. На думку експертів, середній реальний термін використання такого фасаду без необхідності ремонту становить 5-7 років. Навіть щільна і стійка до зовнішніх впливів базальтова вата з часом може обсипатися або набирати вологу і потребувати заміни. Але найпоширеніший догляд за фасадом під час гарантійного терміну полягає у відновленні декоративного покриття — перештукатурюванні та фарбуванні потрісканих місць.

Пінополіуретанове утеплення стін: ціна монтажу та матеріалів

Термін експлуатації фасаду, утепленого ППУ — від 30 років, проте це розрахункова цифра, яка не підтверджена фактами, оскільки спосіб є досить новим. Чи знадобиться вкладати кошти в догляд, залежить від якості обробки: часом потрібна заміна деяких панелей з ПВХ через пошкодження або металевий сайдинг через корозію.

Утеплення фасадів: ціна термопанелей та їх встановлення під ключ

Це тип утеплювача, ціна якого є остаточною: при облицювання стін теромпанелями відсутні витрати в процесі експлуатації. Теплий фасад може близько 50 років виконувати свої функції без необхідності ремонту завдяки вдалому поєднанню якісного пінопласту та міцної натуральної плитки, що перевершує за своїми властивостями штукатурку. На термопанелі надається гарантія на 25 років, а на декоративну плитку – 50 років.

Порівняння цін на ринку утеплення

Вид утеплювачаВартість монтажу під ключ, включаючи обробку, гривень за м2Вартість монтажу та матеріалів, гривень за м2
Термопанелі «Термодім»260-280540-915
Пінопласт250-390 400-760
Мінеральна вата300-420600-960
Пінополіуретан85-150590-840

Найвигідніший утеплювач – ціна / якість

На перший погляд найнижча ціна утеплення фасаду у звичайного пінопласту під «короїдом». Однак переробки в процесі експлуатації, які цілком можливі через невисоку стійкість покриття, можуть зробити цей спосіб зовсім неекономним.

У той же час, вартість утеплення фасаду термопанелями середня, а іноді й вища за альтернативи. Але до неї входить якість пінополістиролу, що виробляється у власному цеху за ГОСТом, а також керамічної або кам’яної декоративної плитки від провідних європейських фабрик. Це дозволяє довгі роки експлуатувати теплий фасад, не вкладаючи в нього додаткові засоби: інші способи не можуть похвалитися настільки довготривалою гарантією та реальним терміном служби без необхідності ремонту. У результаті утеплення термопанелями в процесі використання виходить дешевше за альтернативи.

Крім того, можна скористатися вигідною кредитною програмою з утеплення https://termobloki.org.ua/uk/programa-iqenergy/. Це дозволить встановити термопанелі та насолоджуватися теплим житлом без шкоди сімейному бюджету.

Найвигідніше та економне утеплення фасадів за сервісом, відповідністю ціни/якості, і в перерахунку на дні користування – це термопанелі з клінкерною плиткою від компанії «Термодім».

Утеплення приватного будинку: як вибрати утеплювач для стін
Подробнее
Остались вопросы? Мы перезвоним!
Получите бесплатную консультацию по утеплению дома, заказав обратный звонок прямо сейчас!
Оставьте свой телефон.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время