Дніпро
Дніпро
Київ
+38067-644-44-43 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
+38050-461-27-38 +38095-224-57-97 пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00 Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4
Власна технологія
Сертифікована продукція
Виробник термопанелей
№1 в Україні

Утеплення фасадів: вартість утеплення фасаду – вибираємо найекономніший спосіб

вартість утеплення фасаду, самий економний спосіб

Утеплення стін будинку за ціною може суттєво відрізнятись, залежно від матеріалів та технологій, які обере господар житла. Найчастіше це монтаж пінопласту або мінвати під штукатурку («мокрій фасад»), напилення пінополіуретану під сайдинг або термопанелі з пінопласту з готовим оздобленням з клінкерної плитки. Порівняємо вартість утеплення фасаду на ринку в кожному окремому випадку, включаючи ціни монтажних робіт при утепленні фасадів, ціну утеплювача та ціну декору. І визначимо, який із перерахованих способів — найекономніший.

Утеплення фасаду: Вартість утеплення будинку пінопластом

  • За роботи з утеплення стін пінопластом у середньому просять ціну від 350 гривень за квадратний метр. Це монтаж пінополістиролу, армування, штукатурка та фарбування. Окремо оплачуються: заміна відливів на вікнах – від 120 гривень погонний метр, зовнішні укоси – від 150 гривень погонний метр, а також інші роботи за погодженням із бригадою.
  • Утеплення будинку пінопластом під ключ, включаючи ціну робіт та матеріалів, по ринку коштує від 750 грн. квадратний метр і вище. Цифра залежить від марки і товщини пінопласту, дорожнечі декору, кількості додаткових матеріалів.

Вважається, що за дотримання всіх нюансів утеплення, «мокрій фасад» на основі ППС може експлуатуватися 20-30 років. Для цього потрібно грамотно виконати монтаж, дотриматися температурного режиму, використовувати пінопласт високої якості, а також сумісні з ним монтажні та оздоблювальні матеріали. Утеплення будинку пінопластом під ключ, включаючи ціну робіт та матеріалів, по ринку коштує від 750 грн. квадратний метр і вище. Цифра залежить від марки і товщини пінопласту, дорожнечі декору, кількості додаткових матеріалів.

Утеплення фасадів при використанні пінопласту на практиці найчастіше не закінчуються на ціні установки. Через 3-7 років за умов перепадів температур штукатурка тріскається і вицвітає, і потрібно оновлювати ділянки декоративного покриття. У складніших випадках, при недотриманні технології, утеплювач відходить від стін і потребує заміни.

Утеплення будинку: ціна робіт з використанням мінеральної вати

  • Розцінки на утеплення фасаду мінватою (тільки роботи) у середньому по ринку – 300 гривень за квадратний метр. Сюди входить укладання мінвати, поклейка армуючої сітки, штукатурні та малярські роботи. Додаткові послуги, включаючи доставку матеріалів та утеплення фігурних елементів фасаду, можуть оплачуватись за окремими тарифами.
  • Повна вартість утеплення стін, включаючи ціну всіх матеріалів, монтажу та оздоблення – 600-960 гривень за квадратний метр. Сума залежить від товщини та марки утеплювача, а також додаткових робіт та матеріалів. Альтернатива – мінвата під сайдинг – коштуватиме трохи дорожче.

В середньому термін експлуатації популярних ватних утеплювачів заявляється на рівні 30 років. На думку експертів, середній реальний термін використання такого фасаду без необхідності ремонту становить 5-7 років. Навіть щільна і стійка до зовнішніх впливів базальтова вата з часом може обсипатися або набирати вологу і потребувати заміни. Але найпоширеніший догляд за фасадом під час гарантійного терміну полягає у відновленні декоративного покриття — перештукатурюванні та фарбуванні потрісканих місць.

Пінополіуретанове утеплення стін: ціна монтажу та матеріалів

  • Роботи щодо утеплення будинку зовні ППУ за ціною здаються недорогими — 85-150 гривень за квадратний метр, але вартість зростає зі збільшенням висоти робіт. Крім того, окремо може оплачуватись доставка обладнання на об’єкт та оренда генератора для його підключення.
  • Загальна ціна на утеплення фасаду пінополіуретаном (ППУ+напилення+сайдинг+його монтаж) – в середньому, 590-840 гривень за квадратний метр, залежно від складності та товщини напилення, а також виду декору. Але ця ціна не остаточна, тому що за рахунок поглинання ППУ в стіни, температури, вологості та вітру, можливий перевитрата матеріалу в половину, а то й більше.

Термін експлуатації фасаду, утепленого ППУ — від 30 років, проте це розрахункова цифра, яка не підтверджена фактами, оскільки спосіб є досить новим. Чи знадобиться вкладати кошти в догляд, залежить від якості обробки: часом потрібна заміна деяких панелей з ПВХ через пошкодження або металевий сайдинг через корозію.

Утеплення фасадів: ціна термопанелей та їх встановлення під ключ

  • При утепленні стін зовні термопанелями ціна монтажу під ключ — від 280 гривень за квадратний метр. Ціна термопанелей залежить від типу плитки та товщини утеплювача. Укоси та подібні додаткові роботи оцінюються окремо, залежно від складності. При цьому попередній виїзд консультанта на виміри безкоштовний, і якщо обсяг замовлення досить великий, безкоштовною може бути і доставка фасадних панелей.
  • Повне утеплення будинку, включаючи ціну робіт (260-280 грн), термоблоків (225-570 грн) та додаткових матеріалів (55-65 грн) виходить у 540-915 гривень за квадратний метр. Ціна термопанелі залежить від виду використаної натуральної плитки з глини, керамограніту або каменю, і її вартість вже входять оздоблювальні роботи по клейкеру клінкеру.

Це тип утеплювача, ціна якого є остаточною: при облицювання стін теромпанелями відсутні витрати в процесі експлуатації. Теплий фасад може близько 50 років виконувати свої функції без необхідності ремонту завдяки вдалому поєднанню якісного пінопласту та міцної натуральної плитки, що перевершує за своїми властивостями штукатурку. На термопанелі надається гарантія на 25 років, а на декоративну плитку – 50 років.

Порівняння цін на ринку утеплення

Вид утеплювачаВартість монтажу під ключ, включаючи обробку, гривень за м2Вартість монтажу та матеріалів, гривень за м2
Термопанелі «Термодом»500640
Пінопласт450760
Мінеральна вата400-760950-1200
Пінополіуретан350-450900-1000

Найвигідніший утеплювач – ціна / якість

На перший погляд найнижча ціна утеплення фасаду у звичайного пінопласту під «короїдом». Однак переробки в процесі експлуатації, які цілком можливі через невисоку стійкість покриття, можуть зробити цей спосіб зовсім неекономним.

У той же час, вартість утеплення фасаду термопанелями середня, а іноді й вища за альтернативи. Але до неї входить якість пінополістиролу, що виробляється у власному цеху за ГОСТом, а також керамічної або кам’яної декоративної плитки від провідних європейських фабрик. Це дозволяє довгі роки експлуатувати теплий фасад, не вкладаючи в нього додаткові засоби: інші способи не можуть похвалитися настільки довготривалою гарантією та реальним терміном служби без необхідності ремонту. У результаті утеплення термопанелями в процесі використання виходить дешевше за альтернативи.

Крім того, можна скористатися вигідною кредитною програмою з утеплення https://termobloki.org.ua/uk/programa-iqenergy/. Це дозволить встановити термопанелі та насолоджуватися теплим житлом без шкоди сімейному бюджету.

Найвигідніше та економне утеплення фасадів за сервісом, відповідністю ціни/якості, і в перерахунку на дні користування – це термопанелі з клінкерною плиткою від компанії «Термодом».

Є питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом