067-644-44-43 095-224-57-97
work termodom пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00
location termodom Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
location termodom Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4

Програма “IQenergy”

Компанія “Термодом” присутня на ринку 13 років. За цей час вона вже встигла заробити відмінну репутацію серед замовників. Компанія пропонує клієнтам найбільш вигідні умови для утеплення приватних будинків і дач. Програма “IQenergy”, учасником якої є компанія, – яскраве тому підтвердження.

Утеплення стін і фасадів будинків термопанелями за програмою “IQenergy” від компанії “ТЕРМОДОМ”

Компанія “Термодом” стала учасником програми “IQenergy” Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), спрямованої на розвиток і поліпшення енергоефективності згідно з європейськими стандартами. Сенс цієї програми в тому, щоб скоротити витрати на утеплення фасадів. Так, ЄБРР компенсує до 35% суми кредиту на утеплення фасадів будинків термопанелями компанії “Термодом”, за умови, що ця сума не перевищує 3000 євро. У 35% суми компенсації (гранту) також будуть включатися витрати на доставку матеріалів і всі монтажні роботи.

Брати участь в даній програмі можуть не всі виробники, а тільки ті, які мають у своєму розпорядженні технологіями, рівень ефективності яких, як мінімум, на 20% перевищує середньостатистичний.

Це ще раз свідчить про високу якість продукції “Термодім”. На офіційному сайті програми “IQEnergy” кожен претендент може ознайомитися зі списком рекомендованих і не рекомендованих постачальників. Крім фінансування, менеджери проекту проводять безкоштовні консультації щодо енергоефективного обладнання і технологій.

Програма “IQEnergy”

Вивчивши інформацію, подану на офіційному сайті програми “IQEnergy” , можна побачити масу переваг, включаючи суму компенсації, процес подачі заявки на грант і перелік надійних постачальників. Таким чином утеплення житла термопанелями від компанії “Термодім” стало ще доступнішим. Варто відзначити, що крім відмінних експлуатаційних характеристик і енергоефективності, на термопанелі від компанії “Термодім” дається і офіційна гарантія, строком до 15 років, що набагато більше в порівнянні з конкурентами.

Якщо у вас виникли запитання щодо програми “IQEnergy” або ви хочете отримати професійну консультацію від фахівців компанії “Термодім”, Ви завжди можете звернутися до нас за номерами телефонів, вказаними на сайті та отримати професійну консультацію.

Залишилися питання? Ми передзвонимо!
Отримайте безкоштовну консультацію з утеплення будинку, замовивши зворотний дзвінок прямо зараз!
Залиште свій телефон.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом