067-644-44-43 095-224-57-97
work termodom пн-пт.: 9:00 - 18:00 ; сб.: 10:00 - 17:00
location termodom Україна, м Дніпро, вул. Троїцька 3, оф. 5
location termodom Україна, м Київ, вул. Велика Окружна 4

Утеплення приватного будинку: як вибрати утеплювач для стін

Наважуючись на утеплення приватного будинку, господарі хочуть врахувати багато побажань, умов і вимог. Важливо підібрати такий утеплювач для стін, щоб було і красиво, і натурально, і тепло, а ще щоб якість і довговічність виправдовували витрати. Розглянемо, як вибрати утеплювач для дому, який буде відповідати цим запитам, і яких помилок варто уникати, щоб не платити двічі.

Утеплювач для стін: можливі варіанти

Зазвичай для зовнішнього утеплення використовуються пінополістирол, ЕППС, базальтова вата, ППУ або панелі, що поєднують термоізоляцію і готову обробку клінкерною плиткою.

Екструдований пінополістирол можна відразу виключити з цього списку, так як, незважаючи на відмінні якості тепло- і вологоізоляції, він не пропускає пар, що веде до накопичення конденсату і розвитку грибка. А також ЕППС гірше звичайного пінопласту зчіплюється з обробкою через поверхневої плівки.

Давайте порівняємо утеплювачі для будинку (за виключенням ЕППС), виходячи з основних очікувань:

Висновок: хоча кожним з матеріалів (при грамотному використанні) можна відмінно утеплити своє житло, саме термопанелі з ППС і керамічної або кам’яної плитки по-максимуму задовольняють всі запити господаря будинку. На відміну від альтернатив, з термоблоками не потрібно вибирати між теплом і красою або довговічністю і економією.

Утеплення приватного будинку і найпоширеніші помилки

Щоб успішно, без зайвих витрат і стресу зробити свій будинок теплим, потрібно не тільки вибрати оптимальний тип матеріалу, а й уникнути поширених помилок.

  1. Кількість утеплювача. Кожній стіні, в залежності від її матеріалу і товщини, потрібен певний шар теплоізоляції. Якщо використовувати більш тонкий утеплювач, просто не буде ефективно – викинете гроші на вітер. Тому важливо розрахувати з фахівцем, скільки мм ізолятора вимагає ваш фасад. Як правило, в нашій кліматичній зоні його товщина повинна становити не менше 100 мм.
  2. Якість матеріалу. Той же пінопласт може служити онукам і правнукам, а може стати проблемою вже через пару років експлуатації. Зверніть увагу, чи відповідає утеплювач для стін ГОСТу по щільності: це можна перевірити як в документах, так і по вазі. Оцініть візуально: якісний ППС повинен не просвічуватися, бути міцним, що не кришитися і мати правильну геометричну форму. Також не економте на обробці – від її якості залежить як довго прослужить пінополістирол.
  3. Комплексний підхід. Щоб захистити будинок, важливо не залишити лазівок для холоду: утеплити не тільки фасад, але і цоколь. В ідеалі також провести теплоізоляцію даху.
  4. Дотримання технології монтажу. Використовувати достатньо кріплень, ретельно підготувати фасад, очистивши і загрунтувавши поверхню, щільно укладати утеплювач, не допускаючи щілин. Ці та інші нюанси не варто ігнорувати, щоб утеплення приватного будинку було вдалим.
  5. Послуги фахівців. Цілком можливо утеплити будинок своїми руками, особливо таким повністю готовим до установки матеріалом, як термопанелі. Але робити це варто тільки в тому випадку, якщо ви маєте будівельний досвід і відчуваєте впевненість в своїх силах. В іншому випадку розсудливо довірити цю роботу фахівцям.

Основною помилкою при утепленні є бажання заощадити: купити більш тонкий утеплювач і дешевший декор, пропустити важливі етапи монтажу, відмовитися від послуг майстра, коли це необхідно. Все це згодом може вилитися в подвійні витрати і нескінченні переробки. Насправді, економніше всього якісно утеплити будинок з першого разу.

Кращий утеплювач для дому – фасадні термопанелі

Термопанелі – єдиний утеплювач для дому, який максимально враховує всі побажання власників житла, а також попереджає можливі помилки при утепленні.

Він проводиться з ГОСТовского пінополістиролу 35 щільності, а також благородної кам’яної або керамічної плитки. Це означає, що фасад буде теплим, його якість і надійність дозволять закрити питання з утепленням назавжди, а натуральний декор подарує вашому будинку ефектний зовнішній вигляд.

Фахівці компанії «Термодом» допомагають підібрати потрібну товщину утеплювача, а також дизайн обробки на будь-який смак з найширшого асортименту кольорів і фактури плитки. Крім того, якщо вам потрібен професійний монтаж, наша бригада фахівців виїжджає в будь населені пункти по всій Україні, щоб зробити ваші будинки теплими під ключ.

Якщо залишилися питання, можете зателефонувати нам або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Утеплення фасадів: вартість утеплення фасаду - вибираємо найекономніший спосіб
Утеплення фасадів: вартість утеплення фасаду - вибираємо найекономніший спосіб
Подробнее
Остались вопросы? Мы перезвоним!
Получите бесплатную консультацию по утеплению дома, заказав обратный звонок прямо сейчас!
Оставьте свой телефон.
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время